Strona główna | Skocz do treści

Nocleg

Zdjęcie zabiegu Zdjęcie zabiegu

Dom Wczasowy "Magda" jest położony w willowej dzielnicy Ustki - Osiedle Przewłoka, wolnostojący obiekt z wydzieloną częścią restauracyjną.Serwujemy wspaniałe "domowe posiłki". Idealnym miejsce do grillowania jest zewnętrzny taras piwny pod parasolami, posesja ogrodzona. Zaproponujemy w imieniu koncesjonowanego Biura Podróży wycieczki do Trójmiasta, na Hel, na Kaszuby, do Darłowa i do Słupska. Wszystkie pokoje (poza dwoma) posiadają balkony, we wszystkich pokojach i w apartamentach pełne węzły sanitarne z tv-sat.

Zdjęcie zabiegu Zdjęcie zabiegu Zdjęcie zabiegu

Polecamy cykliczne imprezy w ramach turnusu rehabilitacyjnego:

  • zabawę przy zespole
  • ognisko z kiełbaską szefa
  • grill z "rybką" szefa
  • zajęcia z podstaw garncarstwa i ceramiki - 20m
  • odpłatnie organizujemy wycieczki naszym busem na "ruchome wydmy" Słowińskiego Parku Narodowego,
  • jazda konna - 800 metrów.
Zdjęcie zabiegu Zdjęcie zabiegu Zdjęcie zabiegu

Każdy turnus rehabilitacyjny rozpoczyna sie śniadaniem w pierwszym dniu turnusu a kończy kolacja i wyjazdem gości po kolacji ostatniego dnia.

Dom Pokoj Pokoj

Warunki rezerwacji:

Rezerwacja tylko telefonicznie lub e-mailem ( magda@ta.pl)i po uzgodnieniu szczegółów pobytu wpłata zadatku w wysokości 200 zł/os ( dla osoby z dofinansowanie PFRON) i 300 zł/os ( dla osoby pełnopłatnej).
Po otrzymaniu z naszej strony potwierdzenia rezerwacji na wskazane w potwierdzeniu konto bankowe lub na adres domowy pocztowym przekazem pieniężnym.

Brak możlowści zakwaterowania w przypadku wcześniejszego przyjazdu do Ośrodka w dniu poprzedzającym turnus rehabilitacyjny.

Pokoj Aneks Lazienka

Nie przyjmujemy ze zwierzętami.

Zdjęcie zabiegu Zdjęcie zabiegu Zdjęcie zabiegu

xhtml/css by